SK
T A S A R I M

Hakkımızda

ÖZEL TASARIM

Web üzerindeki yerinizi alırken özel olarak sizin istek ve önerileriniz doğrultusunda birlikte tasarlıyor ve geliştirmeyi yine birlikte yapıyoruz.

GÜVENLİ VE HIZLI

Web üzerindeki ataklara karşı korumayı gerçekleştiriyoruz. Sitenizin güvenliği ve yönetimi bizim tarafımızdan sağlanmaktadır. Herhangi biri site içeriğinde değişiklik yapamayacaktır.

% 100 DUYARLILIK

Android ve İOS tablet telefon vb.ürünlere duyarlı olarak yapılmaktadır.


- Sk Tasarım -

YAPIM VE GÜNCELLEME AŞAMALARI

WEB SİTENİZ SEKTÖRE UYGUN BİR ŞEKİLDE TASARLANIP SİZE SUNULUR VE ONAY VERDİĞİNİZ PROJE WEB SİTENİZ OLARAK DÜZENLENİR.

Arama motoru optimizasyonu

Çevrimiçi Mesajlaşma Yönetimi

Google Reklamları

Özel Tasarım & Kodlama

Telefon ve Tablet Uyumu


Sk Tasarım

Neler Yapabiliriz...

Tüm iş ihtiyaçlarınız için sınırsız çözümler sunuyoruz. kurulum paketinde arama motoru optimizasyonu, sosyal medya desteği, kurumsal kimlik ve grafik tasarım hizmetleri sunuyoruz.

icon

Telefon ve Tablet Uyumu

Yapılan tasarımlar İOS ve ANDROİD sistemlere tablet ve telefonlardan açılacak şekilde responsive olarak hazırlanmaktadır.

icon

Özel Tasarım & Kodlama

İstek ve önerileriniz göz önüne alınarak sektörünüze uygun tasarımın yapılmasıdır. Tasarıma başlamadan önce sektörünüze uygun şablon size sunulacaktır. Size sunulan şablon doğrultusunda tasarım işlemlerimize başlıyoruz.

icon

Yönetim & Destek

Web sitenizi hazırladıktan sonra 1 YIL boyunca web sitenizin yönetimi güncellemeleri yedeklemeleri bizim tarafımızdan sağlanacaktır. Bizim yönetme sebebimiz müşterilerimizin websitesini güncel tutmak ve müşterilerimiz işlerinin yoğunluğundan dolayı web sitesi ile uğraşamadıkları için biz yönetimini de sizin adınıza yapmaya karar verdik.

icon

Google Aramaları Optimizasyonu

Sitenizin Google aramalarına eklenmesi ve Tıklanmalarınızın kontrol edilip sitenizin bu yönde düzenlenmesi, geliştirilmesi ve daha fazlası

Bazı Referanslarımız

Daha fazlası veya Demo talebi için iletişime geçebilirsiniz.