Türkçe English
0262 502 01 36-37

Ürünler

Mekanik ve Konstrüksiyon Boruları

Çelik çekme Mekanik ve Konstrüksiyon boruları öncelikle basınca dayanıklılık gerektiren alanlarda tercih edilerek, daha çok makine parcaları veya ekipmanlarınla birlikte alt yapı üst yapı inşalarında kullanılır. Dikişli çelik borulara nazaran hem sıcaklığa hem de yüksek basınca dayanıklılığı ile uzun ömür ve güven gerektiren yerlerde kullanılır. EN, GOST ve ASTM standardında tedarik edilir. Özellikle uzay çatılarda dikme taşıma kolonları olarak kullanılan en yaygın standart EN 10210, kalite de S355J2H’tır. .

Petrol Gaz ve Hat Boruları

Petrol ve gaz hat boruları özellikle ASTM, ASME ve API standardında tercih edilir, gerek toprak altı gerek toprak üstünde korumalı veya korumasız olarak kullanılır. Enerji sektöründe yoğun olarak akaryakıt istasyonlarının bağlantı ve taşıma hatlarında tercih edilir.

Eşanjör Boruları

Kazan, ısı eşanjörleri ve kondenslerde kullanılan bu borular; Amerikan standardında daha çok ASME,ASTM olarak A210,A179,A192 kalitelerinde düz dikişli ve çelik çekme olarak yaygın talep görür. Bunun yanı sıra muadil Avrupa standardında EN 10216-2’de P235 GH TC-I- den başlayarak 475 derece üzeri sıcaklıklara dayanan malzemeler olarak da kullanılır. Düşük karbonlu, orta karbonlu ve alaşımlı eşanjör boruları olarak kimyasal değerlerine göre birbirlerinden ayrılır.

Kazan Boruları

Kazan boruları 650°C den daha düşük sıcaklıklarda ve yüksek basınç altında olan kazanlarda, fırınlarda, potalarda, hatlarda ve tanklarda kullanılır. Petrol tesisleri, doğalgaz çevirim santralleri, demir çelik fabrikalarındaki potaları çevreleyen panel boruları olmak üzere pek çok yerde kullanılır. Daha çok EN ve ASTM-ASME standardı olarak talep görür.

Tanıtım Görselleri

Fabrikamız, firmamız ve üretimlerle ilgili gelişmelere ulaşmak için lütfen tıklayınız.

GİT

Referanslarımız

Yurtiçi Referanslar

Yurtdışı Referanslar

GİT

Foto Galeri

Fabrikamız, firmamız ve üretimlerle ilgili gelişmelere ulaşmak için lütfen tıklayın.

GİT
  • Üretim kapasitesi içinde 15x15 den 130x130 ölçülerinde profil ve borularda 19 mm’den 168 mm ye kadar olan çap larda, 0,60 mm 8,00 mm et kalınlığında sanayi boruları, özel borular, kare ve dikdörtgen profillere kadar değişik ebat ve ölçülerde boru profil üretilebilmektedir. 2011 yılında faaliyete başlayan firmamız yıllık 120.000 tonu bulan kapasiteyle ve ERW ( Elektrik Direnç Kaynağı) metoduyla üretimlerini boyuna kaynaklı olarak en ileri teknolojide gerçekleştirilmektedir. Boru profil imalat hatları, dilme hatları ve devam eden hat yatırımları ile 2012 yılı içinde 250,000 ton, 2014 yılı sonunda 400,000 ton üretim kapasitesine ulaşmak için var gücü ile çalışmaktadır.